SPHERE SYSTEMS s.r.o. je výhradním dodavatelem Purifierů - čistících jednotek na vodu a vodních zásobníků GalAqua v České republice. Naše zásobníky umožňují zaměstnancům přijímat kvalitní pitný režim, tedy čistou filtrovanou vodu, která je zbavena všech nečistot. Kohoutková voda je při výstupu z vodáren samozřejmě pitná, jenomže je chlorovaná a cestou potrubím nabalí v  trubkách mnoho mechanických nečistot, zápachů aj. Zdravotní nebezpečí, které hrozí z dlouhodobé konzumace velkého množství chlorované vody je zmapováno již v mnoha odborných studií. Navíc chlor z dlouhodobého hlediska zabíjí bakterie, tedy i v našich vnitřnostech. A lidský organizmus tyto cenné bakterie potřebuje, nejenom pro snadné trávení. Proto je filtrovaná voda skvělým řešením pitného režimu i ze zdravotního hlediska. Ekonomické výhody jsou popsané v kategorii naše produkty. Firma se momentálně zaměřuje převážně na prodej a následně na pravidelné servisní služby.

Naše zařízení a zásobníky jsou vyráběny v Izraeli a na dálném východě a skládají se z produktů společností  AQUA JOY a jiných. AQUA JOY se od roku 1992 zabývá výrobou a vývojem zařízení na zpracování vody (především pitné vody) a chladících systémů.

AQUA JOY má certifikát ISO 9002 a je členem Amerického sdružení pro kvalitu vody (American Water Quality Association - WQA).

V Česku byly naše přístroje testovány Pražskou hygienickou stanicí a získaly kladný certifikát. Firma je na trhu  již šestnáct let a neustále se vyvíjí a roste. Jako průkopníci UV technologie na trhu v Čechách si zakládáme na kvalitě přístrojů a následně jakosti vody. O své zakazníky se pečlivě staráme, proto také provádíme veškerou logistiku spojenou s pravidelnou údržbou automatů, abychom našim zákazníkům odlehčili od povinností. Poskytujeme kvalitu za rozumnou cenu.

 

 Obchodní zaměření je soustředěno převážně na velké firmy, úřady, instituce, průmysl a zemědělství, velké výrobní závody, kliniky, nemocnice aj. a v případě zájmu i na domácnosti.

kontakt

 

o nás